Chyba od zawsze chciałam być aktorką…

Urodziłam się w Sulechowie, ale do ogólniaka chodziłam w Zielonej Górze. W roku 1986 ukończyłam Państwową Wyższą Szkołę Telewizyjną i Teatralną w Łodzi, gdzie rok później odebrałam dyplom. Ponieważ jestem zodiakalnym Skorpionem, od razu rzuciłam się w wir pracy i w roku ukończenia studiów zadebiutowałam na deskach Teatru Nowego w Łodzi. Za rolę Zofii w przedstawieniu dyplomowym „Ballady o ostatnich” (wg. Maksyma Gorkiego) otrzymałam specjalne wyróżnienie.

Pięć lat później przeniosłam się do Poznania, gdzie najpierw pracowałam w Teatrze Nowym, a następnie – w latach 1992-96 – w Teatrze Polskim. To właśnie tutaj zostałam uhonorowana Różą – nagrodą poznańskich krytyków, przyznawaną dla najlepszych aktorów. Wystąpiłam także na deskach Teatru Narodowego w Warszawie.

Warsztat aktorstwa teatralnego pozwolił mi wykreować kilka postaci filmowych. Na srebrnym ekranie zagralam po raz pierwszy u boku Janusza Zakrzeńskiego w serialu i filmie fabularnym „Nad Niemnem”. Do dziś z rozrzewnieniem wspominam rolę Justyny Orzelskiej

W latach 1988-89 gościłam na antypodach, gdzie w Nowej Zelandii i Australii próbowałam swoich sił jako aktorka i modelka. Uważam ten wyjazd za znakomite doświadczenie.

Obecnie jestem „freelancerem” – mieszkam w Warszawie i jestem otwarta na propozycje współpracy.